50 ways to leave your lover

25. března 2015 v 8:27 | Grumpy |  (Ne)zamilovaně
Je lepší být osamocená poustevnice než mít špatného chlapa. V zájmu zachování duševního (možná i fyzického) zdraví je tomu skutečně tak! A protože nemá smysl světu předhazovat, že nezadanost není nemoc, předhodím mu alespoň pár důvodů, proč raději nebýt s nesprávnými chlapy. Paul Simon mi svou skladbou vnuknul tuto myšlenku, tak jsem si skromně dovolila podle ní tento článek pojmenovat. Jakákoliv podobnost (a tak dále) je celkem možná, nicméně doufám, že se nikdo neurazí, neboť tento článek je psán s nadsázkou a jeho účelem je pouze pobavení. Tak můžem?

1. Pan mám moc práce
Popř. též Pan nemám čas. Když opadne zamilovaná fáze, začne o sobě tento pán dávat vědět čím dál tím řidčeji. Zamilovaná dívka (v tomto a ostatních případech = já) odmítá pochopit, že pán pomalu ale jistě ztrácí zájem, stále se marně snaží nějak znovu zakřesnout jiskru do zjevně vyhasínajícího ohně. Každý návrh zamítá s tím, že mám moc práce/nemá čas. Dívka je zoufalá a dochází jí, že zde pšenka nepokvete. Zkouší poslední fintu - vytrvalostní souboj v mlčení. Jenže pán se neozve ani po dvou týdnech, protože má asi moc práce. Dívka už to tedy nevydrží, ozve se jako první s návrhem schůzky, zatímco v hlavě střádá plány, jak se diskrétně rozejít. Nicméně si na schůzce stejně sama nechá dát kopačky. A ještě taková třešnička na dortu - dívka zjistila, že "mnoho práce" znamenalo, že pán hrál doma videohry a chatoval si s úplně neznámými lidmi. A to mu prosím nebylo 15 ale 27.


2. Pan vytrvalý
Ze začátku se tento pán projevuje jako velmi milý, hodný, pozorný a chápavý. Na nic nespěchá, snaží se být romantický a galantní. Nicméně právě díky tomu, že společně s dívkou stráví moře času povídáním, kdy se ji snaží jakkoliv zoufale zaujmout, dívka začíná mít nutkavý pocit, že s tímto pánem by jim to neklapalo ani za milion let. Jednoho krásného dne konečně sebere odvahu a pánovi sdělí takové to klišé, že teď opravdu nehledá žádný vztah. Pán se opět tváří nesmírně chápavě a mile. Jenže by to nebyl Pan vytrvalý, kdyby to nezkoušel dál. A dál a pořád dál. Z pana hodného se tak stane pan vydíravý, útočící na city a potřeby, stále snažící se zoufale zaujmout. Poté, co se posté nabízí, zda dívce nechybí nějaký ten fyzický kontakt, se dívka už zcela unaví a přestane jakkoliv reagovat (tzv. don't feed the troll). Opět třešnička na dortu - přestože dívka tvrdila, že nehledá žádný vztah, zhruba o měsíc později skončila v náručí tehdejšího pana pravého, ups. Takže pánové, když tohle od dívky uslyšíte, tak to nemusí být tak úplně pravda. Dost možná se jí totiž jen nelíbíte.

3. Pan zadaný svůdce
Tento pán je extrémně nebezpečný obzvláště pro důvěřivé slečny, které se lehce zamilují. Je to dokonalý svůdník, který se navenek samozřejmě tváří jako slušný a spořádaný člověk. A už vůbec se nejeví zadaně. Na společenských akcích se tedy nějak vždycky dostane do blízkosti důvěřivé slečny, která se s ním náramně baví a jeho kouzlu podléhá čím dál tím víc. Až to jednou slečna už nevydrží a přizná se mu, že je do něj blázen, popř. mu nabídne rande. V tom se pán zatváří naprosto překvapeně, vysvětlí, že se k dívce choval pouze kamarádsky a že už navíc má slečnu. Dívka se samozřejmě zhroutí a snaží se na pána zapomenout. Ten se však neustále připomíná svým osvědčeným svůdným způsobem. Tohoto pána jsem do kolekce zařadila přesto, že to nebyl "lover" v pravém slova smyslu (tzn. nikdy jsme spolu nic neměli), avšak skvěle se do kategorie "špatných chlapů" hodí. A opět třešnička na dortu - na jedné společenské akci jsme s pár přáteli šli kolem půlnoci do sauny (v této zemi běžná společenská akce, jen obvykle bez šatů). Svůdcova slečna již dávno nic netušíc spala, a svůdce v naprostém klidu nahý masíroval v sauně záda oné důvěřivé dívce.

4. Pan pravý nepravý
Spoustu dívek má nějakého pána, ke kterému je to prostě z nějakého neznámého důvodu táhne, jako Bridget Jones měla Daniela Cleavera. Následující pan pravý byl dívčin první skutečný lover. Vše šlapalo, jak mělo, vše se zdálo perfektní, dokud dívka neodjela na dlouho předem plánovaný dlouhodobý pobyt v zahraničí. Loučení samozřejěm nebylo prosto emocí. Nějakou dobu komunikovala dívka s pánem na dálku, a přestože to samozřejmě nebylo nijak perfektní, zdálo se, že po této dlouhé pauze by vše mohlo být jako dřív, dokonce si totiž plánovali i společnou budoucnost. Jenže... Když se dívka navrátila, pán se k ní choval jaksi odtažitě. Občas se sešli, aby si popovídali. Ale až za půl roku jí pán prozradil, že už má delší dobu jinou slečnu. To důvěřivou dívku naprosto zdrtilo. Ale nebyla by to důvěřivá dívka, aby se nesnažila znovu slepit dávno rozbitou skládačku. Scházeli se i nadále jako přátelé, jenže se začaly vkrádat další a další "benefity". Když jednoho rána pán prohlásil, že onu nevěru své slečně nepřizná, protože jí nechce ublížit, důvěřivá dívka se konečně sebrala a vypadla z jeho života. A on z jejího. Jenže, jak to tak bývá, k onomu pánovi to důvěřivé dívky vždycky nějak přitáhne zpět...

5. Pan nezávazný
Tento pán je taky poměrně nebezpečný pro důvěřivé dívky. Bylo to s ním jako na houpačce, zpočátku si oné dívky moc nevšímal a ani ona jeho. Jenže pak s ní začal flirtovat a postupně v sobě nacházeli zalíbení. Jenže někdy spolu trávili celý večer, jindy si jí pán ani nevšiml. Dívku to začalo štvát, ale jeho přátelé ji utvrzovali v tom, že se mu dívka líbí. Jednou se ho na to dívka zeptala, ale nějak se z toho vykecal a dělal, jako by nic, že přece mezi nimi nic nebylo, a že si teď nikoho nehledá (to už je zde podruhé, tentokrát v mužské verzi). Dívku následně utěšovala její tehdejší nejlepší kamarádka, ať si z toho nic nedělá, že je to vůl, a že ona by s ním určitě nic mít nechtěla. Ale jak to nakonec dopadlo? Pan nezávazný a slečna bývalá nejlepší kamarádka jsou nyní spolu, přestože se oba dušovali, že nikoho nehledají, přestože bydlí oba v jiném městě, a navíc se tváří, jako by se nic z toho předtím vůbec nestalo.

6. Pan posera
Asi každý má nějakou trapnou vzpomínku z telecích let. Kdy puberta byla na krku a začaly první nesmělé pokusy o chození a držení za ruce. V té době dívka zkoušela chodit s jedním kamarádem. Kamarád tvrdil, že dívku hrozně miluje, nicméně během zhruba dvou měsíců se odvážil možná 2x, slovy dvakrát, dívku políbit. Postupně si dívka začala uvědomovat, že jí to s tímto chlapcem (to opravdu ještě nebyl pán) moc klapat nebude. Navíc se začali scházet čím dál tím méně. A když dívka osnovala plány, jak to nějak důstojně ukončit, Pan posera jí napsal SMSku, že se s ní chce rozejít. A od té doby už nezůstali ani kamarády. Konec

7. Pan zamilovaný
Tento pán byl asi to nejlepší, co dívku potkalo, tedy dlouhou dobu se tomu tak zdálo. Skvěle si rozuměli, navzájem se přitahovali, měli některé společné zájmy, bavilo je trávit spolu čas, prostě se do sebe zamilovali. A bylo to jako z pohádky... Pán dívce často opakoval, jak je do ní zamilovaný, jak je s ní rád. A i po delší době se zdálo, že spolu budou žít šťastně až do smrti. A najednou se pán začal odmlčovat. Nicméně když se viděli, stále dělal, že je vše v pořádku. Ale začal se rychle měnit v Pana nemám čas. Začal lhát o tom, že nemá čas. A jednoho dne dívce oznámil, že prostě už není zamilovaný. A to byl ten moment, odkdy dívka vystavila vztahům stopku.

Co bude dál?
Pokud jste dočetli až sem a ptáte se, kde je zakomponováno téma týdne, tak vám to prozradím. S dovolením jsem zkombinovala téma minulé (mít nebo být?), které jsem nestihla dokončit, a téma současné (co bude dál?). Když jsem si totiž takhle hezky zkompletovala tuto kolekci, docela jsem se zhrozila toho, co asi přijde v budoucnu. Třeba Pan nedbale elegantní neandrtálec, který se se mnou rozejde, protože se na jeho vkus až moc udržuji? Nebo Pan narkoman, který ze mě vysaje všechny peníze? Či snad pan chytrý, který mi bude dávat najevo, jak jsem hloupá? Nebo snad nějaký Pán ze sekty? Či Pan domácí násilník? Upřímně doufám, že ne, a i proto jsem si zakázala se v nejbližší době zamilovat (právě kvůli popsaným failům). Nikdo nemůže vědět, co bude dál. Dál bych si přála skutečného Pana pravého. Do té doby mám Pana imaginárního, o kterém si nechávám zdát, a který je samozřejmě ve všech ohledech dokonalý.
 


Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 25. března 2015 v 8:42 | Reagovat

Miluju Simonovy písničky, protože vždy s sebou nosí hlubokou myšlenku... Tobě se povedlo tuto myšlenku krásně rozvinout... Bohužel podle kruté pravdy... S většinou Pánů má své zkušenosti každá dívka, či paní...
Takže klaním se Tvému článku ;)

2 Zrza Zrza | Web | 25. března 2015 v 8:46 | Reagovat

Miley Cyrus tiež hovorila o čomsi podobnom.

3 Grumpy Grumpy | Web | 25. března 2015 v 11:09 | Reagovat

[1]: Jé, moc děkuji :) No jo, těžko s nimi, hůře bez nich :-D

[2]: Tak o tom naštěstí nic nevím :-D

4 luczaida luczaida | E-mail | Web | 25. března 2015 v 12:17 | Reagovat

S jedinými, se kterými jsem ještě neměla tu čest, jsou pan vytrvalý a zamilovaný... cítím se hrozně a taky mě to donutilo si říct, co bude dál. Doufám, že nic z těch hrozných případů, který jsi zmínila nakonec :D

5 Johanz Johanz | E-mail | Web | 25. března 2015 v 14:25 | Reagovat

Má milá Grumpy, neznáma, několikrát obětováná na oltáři lásky. Nakonec se ukáže, že dobří muži jsou
...za 1 buď ženatí,
...za 2 mrtví.
Hezkou cestu životem přeji všem krásným ženám a šikovným mužům.

P.S. Víš proč raději komentuji politiku? Je to snadnější.

6 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 25. března 2015 v 18:07 | Reagovat

Docela výstižný :) .. pár takových jsem už poznala .. ale nechce to na ně zanevřít, existují i skvělí chlapi .. jako vážně skvělí . ;)

7 Grumpy Grumpy | Web | 26. března 2015 v 13:49 | Reagovat

[4]: No to já taky, ty poslední bych nepřála nikomu :D

[6]: V tom případě se asi všichni preventivně odstěhovali z mého okolí :D Ale nezbývá než doufat...

8 Grumpy Grumpy | Web | 26. března 2015 v 13:50 | Reagovat

[5]: Upřímně stále doufám, že ne všichni...

9 hnedoockaVer hnedoockaVer | Web | 26. března 2015 v 20:46 | Reagovat

Také jsem už některé z nich poznala :-D S muži je to těžké, ale bez nich ještě těžší :-(

10 Grumpy Grumpy | Web | 27. března 2015 v 9:25 | Reagovat

[9]: Jop, moje řeč :) Tak ať už těch "špatných" potkáš co nejméně ;-)

11 Kika Kika | E-mail | Web | 28. března 2015 v 17:07 | Reagovat

nejhorší je ten, ke kterému nás to pořád nějakým tím způsobem táhne... :-(

12 Hëllena Hëllena | Web | 4. dubna 2015 v 14:53 | Reagovat

Zajímalo by mě, jak dlouho byla dotyčná dívka s panem Zamilovaným, jen tak orientačně, abych věděla, kdy to toho mého pana Zamilovaného nejspíš taky přejde..

13 Grumpy Grumpy | Web | 7. dubna 2015 v 9:16 | Reagovat

[11]: Jo přesně, s tím mám taky problém :-/ A to jsem si už několikrát říkala, že jsem s ním už skoncovala :-D

[12]: S panem zamilovaným orientačně asi půl roku, můj dosavadně nejdelší vztah. Já vím, skvělá výdrž (ale je otázkou, jestli je problém ve mně nebo v pánech, které si vybírám :-D)

14 Colliode Colliode | 7. dubna 2015 v 12:57 | Reagovat

Dovolím si malý hlod k prvnímu bodu: lepší si povídat s cizími lidmi než být s přítelkyní, se kterou nechci být ;)

15 Grumpy Grumpy | Web | 7. dubna 2015 v 18:15 | Reagovat

[14]: To je sice pravda... Ale svádět to na moc práce a nedostatek času je trochu ubohé :-/

16 Silwiniel Silwiniel | Web | 9. dubna 2015 v 21:12 | Reagovat

Z tohohle článku je mi fakt smutno a říkám si, jaký je zázrak, že já mám takového přítele, jakého mám. Přeju ti, aby ti do života vstoupil někdo, s kým ti bude dobře a už ti takhle neublíží.

17 Grumpy Grumpy | Web | 10. dubna 2015 v 8:30 | Reagovat

[16]: No jo, někteří z nás si to štěstí asi už vybrali v jiných aspektech života (i když teda v mém případě netuším, ve kterém :-D), přesto stále doufám :-) Děkuji za komentář :-) Jé, zrovna jsem si pročítala tvůj blog, jaká náhoda! :-)

18 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 13. dubna 2015 v 9:54 | Reagovat

Skvělý článek. Jako bych viděla celou svou minulost :-) Tedy doufám, že už je to  minulostí :-))))

19 babirusa babirusa | Web | 13. dubna 2015 v 9:56 | Reagovat

Skvělý článek! Úplně se v některých bodech (tiché bohužel) vidím... ale aspoň se nevidím sama, že - jinými slovy - díky :D

20 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 13. dubna 2015 v 10:06 | Reagovat

Pěkný článek... Ale chybí ti tu jeden typ chlapů. (Rozhodla jsem se ho sem napsat kvůli Panu svůdníkovi, tam taky nikdy nedospějete k žádnému vztahu.) Je to kluk/muž, který vás klidně nechá, abyste se do něj zamilovala, a pak to pozná... Není to Svůdník, protože se o vás nikdy nesnažil, a o vás zájem nemá.

21 Egoped Egoped | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 10:35 | Reagovat

Kdybych si měl vybrat jeden typ, číslo 3 by vyhrál! :)

22 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 10:43 | Reagovat

Tohle je úplně přesné. Vidím v tom některé ty lidi, které jsem měla tu "čest" poznat :D
On se ten Pan Pravý umí asi docela dobře schovávat -_- Každopádně si řikám, že buď udělám školu nebo ho najdu.. Obojí dohromady se zdá nepravděpodobné :D

23 restless restless | Web | 13. dubna 2015 v 11:02 | Reagovat

Don't feed the troll :D Skvělý čklánek! Všechny typy jsem na vlastní kůži nezažila, ale k některým bych přiřadila jméno hned. A ještě bych přidala jednoho, kterého jsme měla tu čest poznat před pár měsíci, pan skoro násilník který pracoval na půl úvazku jako specialista na citové vydírání

24 Charlotte Charlotte | Web | 13. dubna 2015 v 11:50 | Reagovat

Jediné co bych k tomu chtěla dodat je to, že miluju Paula Simona :D
a taky, že je to fakt supr článek!

25 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 11:51 | Reagovat

Podstata je v tom, že kvalitní chlapi nejsou volní. Většinou je pevně třímají v rukou ty ženy, které byly rychlejší. A pokud nějaká hlupačka opustí kvalitního muže, tak jej rychle uloví nějaká jiná.
To, co je tedy na trhu mužů volně k mání, je takříkajíc druhá či ještě horší jakost. ;-)
Celý tento proces však navíc ovlivňuje řada dalších aspektů, jako například vzestupný proces emancipace žen a naopak celkový postupný pokles kvality mužů jako mužů. Což jsou de facto spojené nádoby. Ale to už by bylo na příliš dlouhé povídání.

26 Zkušený ďábel Zkušený ďábel | Web | 13. dubna 2015 v 12:22 | Reagovat

Lidi z Nepřítelova tábora milují následující odpornou přednášku o randění http://element.cx/audio/randeni_1.mp3

27 userka userka | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 12:47 | Reagovat

Musím říct, že v každém bodě jsem (asi jako většina žen) něco už zažitého našla. Článek se ti fakt povedl! Tak holt Pane pravý, čekáme ;) Do tý doby se ale klidně nechám trochu balamutit o:)

28 Anett Anett | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 12:58 | Reagovat

[27]:Souhlasíím! :-)

29 Grumpy Grumpy | Web | 13. dubna 2015 v 14:38 | Reagovat

[28]:[27]:[22]:[19]:[18]:  Jou jou, děkuji všem a jsem ráda, že jste se s mým článkem ztotožnily :) A jsem ráda, že nejsem zdaleka jediná, kdo na toho pana pravého prostě ne a ne kápnout :-/

[26]: Teda docela se bojím to otvírat :-D

[24]: Děkuji :) Já ho mám taky ráda, má moc příjemný hlas a takové fajn texty :)

[23]: Tak to jsem je asi fakt dobře vystihla :D Tedy, s násilníkem jsem ještě zkušenost neměla, a doufám, že se mu vyhnu obloukem :-/

[21]: Jako sám pro sebe nebo že by pasoval na tebe samého? :D Typ 3 je zrádný, od něj radši ruce pryč!

[20]: To máš pravdu, na toho jsem nějak zapomněla... Vím o něm od jiných, ale sama s ním zkušenosti nemám.

30 Elle Elle | Web | 13. dubna 2015 v 14:49 | Reagovat

Hezký článek:)
Já zatím potkala pana arogantně ubohého; pana než se vykváknu zestárnu; pana mám manželku s dítětem doma a pana raději hraji PC hry, než trávím čas s tebou :D

31 Hëllena Hëllena | Web | 13. dubna 2015 v 16:12 | Reagovat

[13]: To je zvláštní, ale na druhou stranu se tomu nedivím, že nejdelší vztah byl právě s takovým typem. Zatím mám zkušenost s panem Nevímjestlijsemzralýnavztah, panem Orokmladším, panem Puberťákem Zastydlým, a teď mám momentálně pana Zamilovaného, se kterým už to táhnu deset měsíců..

32 Illumináti Illumináti | Web | 13. dubna 2015 v 16:50 | Reagovat

such úvaha
                    wow
          very rady
    much padesát

33 Jana Jana | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 17:04 | Reagovat

Dokonalý článek. Naštěstí jsem celkem náročná na chlaskou přítomnost, takže pokud mi nevěnuje čas, jde do kytek okamžitě :D Až na jednoho... Ale z toho ce postupem času stal můj nejlepší kamarád a tak trochu bratr...

34 Grumpy Grumpy | Web | 13. dubna 2015 v 17:12 | Reagovat

[33]: Děkuji :) Jé tak tvou náročnost bych chtěla mít :) Já se nezdám, ale často se ze mě stává dobrosrdečná nekonečně trpělivá pečovatelka, což se mi pak vymstí, no :D

[31]: Tedy s nikým mladším jsem zatím nebyla, tak ani netuším, jaké by to mohlo být... Ale vzhledem k tomu, že i s panem Zamilovaným, stejně starým (kterého podezřívám z toho, že byl částečně i Nevímjestlijsemzralýnavztah), to dopadlo velmi neslavně a nedospěle, tak se mladším asi preventivně vyhnu... Tobě a tvému pánovi přeji hodně štěstí :)

[30]: Díky :) Tak pana ženáče bych fakt nechtěla, to je mi líto :O Ano, s panem PC mám taky zkušenosti (viz 1. zmíněný pán) :D

35 Jana Jana | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 17:15 | Reagovat

[34]: Tak jako můj aktuální úlovek mi tak nějak přirostl k srdci, že i když neměl moje kočky u sebe, tak jsem se o něj začala starat... jenže přesně z důvodů, které popisuješ, z toho mám obavy (neozve se, potkám ho na chatu,...) a jsem vždycky ready kohokoliv poslat do kytek, jen aby mi to neublížilo...

36 Em Age Em Age | Web | 13. dubna 2015 v 17:16 | Reagovat

Naštěstí jsem s těmito individuy neměla tu čest. :D Naštěstí...

37 Beatrix Beatrix | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 18:15 | Reagovat

Zakazovat si můžeš cokoli, ale nezapomeň, že srdci neporučíš. :) Já jsem ještě nikdy žádný vztah neměla, takže podobné články jsou pro mě takové ''přípravky''. Doufám, že nikdy nenarazím na takové debily. :D :)

38 Sugr Sugr | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 18:50 | Reagovat

Takový "mužský" rozbor je fajnový, pěkný článek, jen realita je trošku jiná, zvláště když roky utíkají a samota je smutná!:-)

39 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 13. dubna 2015 v 19:06 | Reagovat

S těmito typy jsem neměla moc zkušeností, možná s tím posledním. Momentálně jsem asi ve fázi, kdy se tak nějak snažím zapomenout a ani bych neodmítala si někoho najít, jen aby to nebyla další moje lehkovážnost.
Nevím, každopádně hezky psáno ;)

40 Elle Elle | Web | 13. dubna 2015 v 20:00 | Reagovat

[34]: Nejlepší je, když o tom, že je ženatý člověk netuší... Hnus

41 Grumpy Grumpy | Web | 13. dubna 2015 v 20:48 | Reagovat

[35]: No tak držím palce, ať to nějak dobře dopadne ;-)

[36]: [37]: Až to jednou přijde, tak abyste se, holky, nedivily, co existuje za pány :-D

[38]: Jo, samota je smutná, sice zatím netrvá roky, ale už jsem si na ni tak nějak zvykla (vždyť jsem strávila mnohonásobně víc času sama než ve vztahu) a jsem celkem spokojená.

[39]: Děkuji :) Dám tomu volný průběh je asi nejrozumnější řešení :)

[40]: Tak nějak jsem předpokládala, že jsi o tom nevěděla :-/ To musel být docela bídák.

42 Andy Andy | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 21:43 | Reagovat

řekla bych že jsme na tom hodně podobně, zrovna dneska jsem si v hlavě říkala že mám na chlapy vlastně smůlu jak prase :D

43 Claire Claire | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 21:50 | Reagovat

Pan zadaný svůdce.
Ajajaj. Romantickej osel. /ne, nejeblo mi, je to ze Simpsonů/.
Začíná mi z toho šibat, nejhorší na tom je, že člověka velice často přivede do metaforického hrobu právě někdo, na koho si "musí počkat", protože to "právě teď nejde", ale on se "bude snažit dát to do pořádku, protože "mu to takhle nevyhovuje" a "je nešťastný".
Klasika.

A já jsem tak blbá, že to pořád žeru.

44 Grumpy Grumpy | Web | 14. dubna 2015 v 8:01 | Reagovat

[42]: Jéj, tak to nejsem sama, to mě těší :-D

[43]: Mno to znám, bohužel... Ale poslední dobou sama sebe překvapuju v tom, jak moc mi to začíná být jedno :-D

45 Single muž Single muž | 14. dubna 2015 v 20:50 | Reagovat

Jsem rád, že v tomto směru nemám s ženami žádné zkušenosti a nemusím nikoho škatulkovat. Jsem single od přírody a vypadá to, že mě z toho žádná princezna na černém koni už  nikdy nevyseká. Tak jak se někdo narodí neslyšící a nebo nevidomý, tak já jsem se narodil single, nic jiného neznám a tak mi to už prostě úplně normální. Občas nastala nějaká slabá chvilka, to přiznávám, ale když si necháš propíchnout srdce, které neseš na dlani tak se velmi rychle vrátíš zpět k zaběhlému způsobu života. Už jsem se smířil i s tím, že nebudu mít děti, stávají se horší věci... Je to prostě způsob života a vymlouvat se na to, že ta je taková a ta maková a ta mi provedla to a nebo ono by bylo zbytečné mlácení prázdné slámy.

46 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 15. dubna 2015 v 13:31 | Reagovat

[45]: Člověk míní, život mění...

47 Grumpy Grumpy | Web | 16. dubna 2015 v 10:10 | Reagovat

[45]: Milý singl muži, Well Bloud to hezky vystihla, nikdy nemůžeš vědět na stopro, co tě v budoucnu čeká, třeba přijede nějaká princezna v bavoráku ;-)

48 Single muž Single muž | 19. dubna 2015 v 16:19 | Reagovat

[46]: Víš, špíš už jsem dost starý na to, abych si komplikoval život ještě víc než komplikovaný už je...

[47]: Pro někoho by bohatá princezna v bavoráku s rovnou celým královstvím byla určitě výborná partie, kterou by bral všemi deseti. Tohle ale není můj svět, já proti bohatým lidem a podnikatelům nic nemám, ale v takovém světě bych se prostě necítil dobře, jsem podivín...

49 Grumpy Grumpy | Web | 19. dubna 2015 v 17:36 | Reagovat

[48]: Já jsem neřekla nic o nikom zazobaném, jen jsem se pokusila o vtip pomocí hlášky z jednoho filmu... Never mind :-)

50 stuprum stuprum | Web | 20. dubna 2015 v 0:16 | Reagovat

Typů pánů je, jak vidno, dost. :)

51 Andy Andy | E-mail | Web | 21. dubna 2015 v 11:12 | Reagovat

[44]: to určitě nejsi! :D všichni semnou jen zametaj podlahu, hihi

52 Grumpy Grumpy | Web | 22. dubna 2015 v 12:48 | Reagovat

[50]: Jojo, a tohle byla jen moje osobní kolekce :-D A doufám, že všechny typy do konce života odhalit nestihnu :-)

[51]: Jéj to snad ne :-( I když se občas cítím podobně. Problém je v tom, že si to vždycky uvědomím pozdě, a i potom si to nechám líbit.

53 A. A. | E-mail | Web | 10. července 2015 v 21:04 | Reagovat

[52]: no, vždycky se někdo takový najde :))) teď zpátečně už s tím člověk neudělá nic a důležitá je fáze uvědomění a poslání takových jedinců do zadku :D :))))

54 Magda Magda | Web | 24. října 2015 v 22:17 | Reagovat

V tvém blogu se začínám poznávat čím dál víc, což je svým způsobem dost smutné :D Každopádně píšeš opravdu poutavě a jdu číst dál :)

55 Grumpy Grumpy | Web | 25. října 2015 v 11:45 | Reagovat

[54]: Jéj, děkuji :-D No je dobré vědět, že v něčem člověk není sám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama